Микола Іванович Маковєй - впускник 1967 року

  Маковій Микола Іванович - народився 1 серпня 1952 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області в сім'ї робітників. 

З 2000 року Микола Іванович учасник українських антарктичних експедицій на станцію «Академік Вернадський», з того ж 2000 року-провідний спеціаліст керівник логістичного напрямку державного комітету науки, інновацій і технологій, національного арктичного центру.

2004 - нагороджується почесною грамотою міністерства освіти і науки України за вагомий внесок у дослідження Антарктики, а також високий професіоналізм та за багаторічну сумлінну працю.

2006 -  одержував пам'ятну медаль з нагоди десятої річниці антарктичної станції «Академік Вернадський».

  2007 -  нагороджується почесною грамотою міністерства освіти і науки України за активну участь в арктичних експедиціях виявлену мужність, професіоналізм, зразкове виконання поставлених завдань.

22 квітня 2009 нагороджений званням «Почесного громадянина» міста Кривий Ріг.  

2010 -  отримує диплом переможця регіонального конкурсу «Світоч Придніпров'я», у номінації кращий громадський діяч Придніпров'я.

20 серпня 2010 указом Президента України Віктора Федоровича Януковича, Микола Іванович Маковій нагороджений орденом за заслуги.

З 2010 року -  депутат Криворізької Міської Ради шостого скликання.

14 квітня 2011 -  нагороджений орденом «Князя Володимира».

Анатолій Дмитрович Федунець - випуск 1964 року

   

 

 

 

 

 

 Анатолій Дмитрович Федунець

завідувач кафедри обчислюваної техніки

та прикладної математики

кандидат технічних наук, доцент

Кіровоградського національного університету

 

Жданова-Ящук Надія Григоровна - випускниця 1964 року

     Ящук Надія Григорівна народилася 1 серпня 1948р. в селі Заводське Кіровоградської області. Школу-інтернат закінчила на Україні в м.Кривому Розі, а будівельний технікум – в Бресті.

   Трудову діяльність розпочала  маляром, пізніше працювала електрослюсарем. У 28 років призначена начальником ремонтно-будівельного цеху Брестського килимового комбінату, одночасно навчалася на вечірньому відділенні Брестського інженерно-будівельного інституту.

   З 1978р. Надія Григорівна працювала завідуючою комунальним відділом Московського райвиконкому м. Бреста.

   У 1982р. призначена на посаду заступника генерального директора по кадрам та побуту   Брестського килимово-суконного обєднання,   обрана депутатом райради.

   У 1991-1995р.р. Н.Г.Ящук – депутат Брестської обласної Ради депутатів . З 1996р. представник міста Брест в Раді Республіки Національних зборів Республіки  Бєларусь.  Учасниця парламентської  асамблеї  Ради Європи. Надія Григорівна почесною грамотою Національних зборів Республіки Бєларусь.

   У 2002р. обрана головою Брестської міської Ради депутатів.

Ящук  Надія Григорівна багато років очолює обласне відділення Бєларуської ради жінок.