Борцівський турнір пам’яті Олега Трунова

 

 19 грудня, в спеціалізованому боцівському комплексі ДЮСШ№2, пройшов ХІ традиційний турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті чудової людини, талановитого педагога і тренера, у минулому директора спортивної школи – Олега Олексійовича Трунова. 

 

  Цього року  прийняти участь у змаганнях прибули юні спортсмени /2002 -04р.н/ з Нікополя, Дніпропетровська , Нової  Каховки та інших міст України. Всього понад 90 спортсменів  які виборювали нагороди у 10 вагових категоріях. 

Традиційно найчисельніший склад був представлений господарями турніру, представниками спортивної школи №2.  Вони у підсумку і показали найкращий результат посівши шість перших місць та виборовши не меншу кількість срібних та бронзових нагород. Додатковою мотивацією на безкомпромісну боротьбу стало встановлення федерацією вільної боротьби міста грошових винагород за 1місце – 500гр, 2місце – 300гр та треті місця по 150гр. 

  

  Таким чином чемпіонами та призерами турніру також стали представники нашого закладу, а саме Бєлий Дмитро та Сагієв Сергій – чемпіони,  Мараховець Влад  та брати Луценко Ростислав і Стас  - призери. 

   У минулі роки,  згідно діючого положення, до змагань допускалися лише юнаки, але в цьому році, за згоди спортсменів та тренерів була допущена група дівчат які змагалися  разом з хлопцями у різних вагових категоріях.  І дівчата, а саме: Ярьоменко Руслана, Федорченко Олександра та Віктюк Юлія,  були на висоті виборовши одну срібну та дві бронзові нагороди. А Даша Константінова показавши чудову технічну підготовку та жагу до перемоги  отримала окремий приз за волю до перемоги.

    Бажаємо учасникам змагань та їх тренерам успішних виступів у майбутніх змаганнях.

Відкрита першість міста з вільної боротьби

   28 листопада, в спеціалізованій борцівській залі ДЮСШ№2, пройшла відкрита першість міста Кривого Рогу з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003 – 06р.н  У змаганнях прийняли участь понад 70 спортсменів нашого міста та гостей з Нікополя. Учасниками  змагань стала група спортсменів нашого закладу, які у підсумку показали наступний результат:

-          перші місця посіли:  Луценко Ліза /20кг/, Луценко Лера /23кг/, Луценко Ростислав /32кг/

-          друге місце у ваговій категорії 20кг посів Плітенко Давид

-          треті місця посіли: Бєлий Дмитро /32кг/, Константінова Даша /35кг/ та Мараховець Влад /35кг/

Вітаємо переможців та їх тренерів.


 Успішний виступ криворізьких борців на тернопільщині 


Кінець форми

   21 -22 листопада, в Тернополі пройшов ХХІІІ традиційний відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби  пам’яті тренера Богдана Сцібайла. У змаганнях прийняли участь близько 250 спортсменів з 20 міст України та дві команди з Польщі. Особливістю цьогорічних змагань стало те, що вони проводилися у двох вікових групах, а також була допущена одна вагова категорія у  дівчат-кадеток. Якість змагань була підсилена участю вихованців двох спортивних інтернатів – Львівського та Одеського, а також криворізької школи-інтернату з посиленою спортивною підготовкою.

 


Кінець форми

 У підсумку змагань наші хлопці підтвердили свою високу майстерність виборовши чемпіонство у двох вагових категоріях Постоялко Володимир /76кг/ та Бєлий Дмитро /36кг/. Бронзову нагороду у ваговій категорії 85кг здобув Чубар Юрій. Крім того у кроці від п’єдесталу, посівши п’яте  місце, опинився  Ростислав Луценко.   

  Наші вітання спортсменам та їх тренерам.

Кінець форми

 

Першість області з вільної боротьби  

03 листопада


3 жовтня, на борцівському килимі криворізької ДЮСШ№2 пройшла першість області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1999-2000р.н. В змаганнях прийняли участь спортсмени з Дніпропетровська, Нікополя та найбільш представницькою була команда з Кривого Рогу.  


      Саме останні і посіли перше загальнокомандне місце серед команд учасниць. До складу криворізьких борців увійшла чисельна група вихованців нашого закладу, які у підсумку додали свій вагомий  внесок у здобуття загальнокомандної перемоги показавши у своїх вагових категоріях наступні результати, 


    Так чемпіонами стали – Луценко Валерія, Федорченки Сергій та Олександра. Другі місця посіли – Смірнов Влад, Сагієв Сергій, Камінський Олександр, Ну а бронза дісталася – Шиліну Тарасу та Бєлому Дмитру.

  Вітаємо спортсменів та їх тренерів.

БРОНЗОВИЙ УСПІХ  ЄВРОПЕЙСЬКОГО  ГАТУНКУ!

 

 4 – 9 серпня в м. Суботіца /Сербія/ пройшов Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадеток. В змаганнях прийняли участь провідні збірні команди континенту включаючи збірну України до складу якої входила вихованка нашої школи Легуша Ліза. 

    

    Представляючи збірну країни у ваговій категорії 56кг  свій турнірний шлях Ліза розпочала  сутичкою з сербською борчинею і впевнено її перемогла. Потім ще одна перемога над спортсменкою зі Швеції, а от за вихід до фіналу програла молдованці.  Таким чином у Лізи залишився лише шанс  вибороти бронзову нагороду у сутичці з борчинею з Туреччини і вона цим скористалася сповна здобувши перемогу по балах /12-9/. А от  кривдниця нашої спортсменки півфінальної сутички Анастасія Нічіта  впевнено здобула перемогу у фіналі над росіянкою та стала Чемпіонкою Європи 2015р. серед кадеток.

  Срібло та бронза ЧУ 2015р серед кадетів.

    Протягом 18-20 травня 2015 року в Херсонському вищому училищі фізичної культури проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1998-1999 років народження. Участь у ньому взяли 376 українських спортсменів.  Більшість областей України представили свої команди у цих змаганнях. Серед учасників були представники дніпропетровської області переважна більшість яких є вихованцями криворізької ДЮСШ№2. 

  У підсумку триденної боротьби визначилися призери змагань до числа яких увійшли дві вихованки нашого закладу Легуша Ліза – срібло у ваговій категорії 56кг та Забігайло Христина – бронза у ваговій категорії 43кг.

  Наші вітання призеркам чемпіонату України 2015р.

Першість міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001 – 04 р.н.

    24 квітня, на килимі ДЮСШ№2, пройшла відкрита  першість міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-04 р.н. У змаганнях прийняли участь понад 70 спортсменів з Кривого Рогу та Нікополя. Серед учасників була група спортсменів нашого закладу переважна більшість яких увійшла до числа призерів. Так у найлегшій ваговій категорії серед хлопчиків переможцем став  Плітенко Давід  20кг..   

     Крім того  у своїх вагових категорія чемпіонами стали – Луценко Лера /23кг/ та Сагієв Сергій /38кг./ Призерами першості міста стали – Луценко Ліза, Луценко Ростік /29кг/, Максименко Света, Луценко Стас /32кг/, Бєлий Дмитро, Мараховец  Влад /35кг/, Шилін Тарас, Ярьоменко Руслана /42кг/.

 

  Срібло та бронза у першості України.

24-26.04. 2015р в Івано Франківську проходила першість України з вільної боротьби серед молоді.     Понад 300 кращих вільників країни зібралися в ці дні  на важливий для себе форум, щоб  визначити найсильніших, а фахівцям переглянути найближчий резерв національної збірної.   Дніпропетровська область, у цих змаганнях, була представлена переважно вихованцями ДЮСШ№2 /м.Кривий Ріг/, серед яких і вихованці  нашого закладу.  Якраз останні і показали кращий результат. 

Срібна призерка чемпіонату України - Варварова Рая
Срібна призерка чемпіонату України - Варварова Рая

     Так у ваговій категорії  48кг. змагалася Варварова Рая.  Програвши лише одну  сутичку у фіналі борчині з Броварів Польовій Т, Рая здобула срібло. У ваговій категорії 59кг команду представляла Легуша Ліза.  Перше коло вона впевнено пройшла перемігши спортсменку з Рівного, у другому програш від досвідченої львів’янки Лукінської В , а в боротьбі за бронзу знову перемога над спортсменко з м.Бровари Ящук В . Ще дві наші представниці у своїх вагових категоріях посіли п’яті місця -  Смірнова М. та Легуша Д. 

Бронзова призерка чемпіонату України - Легуша Ліза
Бронзова призерка чемпіонату України - Легуша Ліза

 

   Крім того, одна наша спортсменка – Сагієва М. перемігши лише в одній сутичці залишилася без нагороди. Така ж доля спіткала Булаша Артема – одна перемога та одна поразка залишили молодого але досить перспективного спортсмена у другому десятку вагової категорії 50кг

  Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом.

 

Першість міста з вільної боротьби


  03 квітня на килимі ДЮСШ№2 відбулася першість міста з вільної боротьби серед хлопчиків та дівчаток   2004року народження та молодших.

  Все як у дорослих - рівня змагань не нижчих  чемпіонатів України. Тут тобі - і технічна майстерність, і жага до перемоги, і сльози радості та розпачу. Були навіть випадки коли суддям доводилося використовувати відео повтори для встановлення істини. Ось такою яскравою та видовищною видалася цього разу першість міста серед наймолодших борців вільного стилю.

 

 Від нашого закладу у змаганнях прийняли участь девятеро спортсменів, п’ятеро з яких увійшли до призової трійки. Так чемпіонами  стали – Луценко Ліза та  Мараховець Влад, срібними та бронзовими призерами - Луценко Ростік, Плєтенко Давід та Луценко Лера.

 Вітаємо юних переможців.

Кривий Ріг приймав Чемпіонат області з вільної боротьби  

   


       13-14 березня  на борцівському килимі ДЮСШ№2 відбувся  Чемпіонат Дніпропетровської  області  з вільної боротьби серед юнаків та дівчат у двох вікових групах – 2001-02р.н. та  2003-04р.н.  Понад ста юних спортсменів з Кривого Рогу, Дніпропетровська та Нікополя приїхали до Кривого Рогу, щоб помірятися силою та майстерністю.

   Незважаючи на юний вік більшість борців показала якісну технічну підготовку та зрілу видовищну боротьбу. Найкращі  у підсумку були нагороджені заохочувальними  призами та медалями.  Серед нагороджених переважну більшість склали вихованці ДЮСШ№2  м.Кривого Рогу, які у підсумку вибороли 19 перших місць  у  31 ваговій категорії/ 21 – хлопці та 10 – дівчата/,  впевнено посівши перше загальнокомандне місце, другою стала команда з Дніпропетровська, а третіми -  нікопольчани

    . До списку переможців увійшла велика група вихованців нашого закладу, а саме: Луценко Л, Луценко Є, Луценко С, Сагієв С, Камінський О, Булаш А – стали чемпіонами області. До призової трійки також увійшли: Луценко Р, Шилін Т, Мараховець В, Булаш Д, Ярьоменко Р,

       Приємно відмітити велику кількість вболівальників, які прийшли підтримати підростаючих зірок вільної боротьби. А також подякувати тим небайдужим батькам, які не тільки палко вболівали за виступами своїх дітей, але й надали спонсорську допомогу у придбанні заохочувальних призів  та медалей переможцям чемпіонату.

     

    Цього дня мешканці житлового масиву ПГЗК мали змогу привітати юних спортсменів, які гордо йшли вулицями міста з виблискуючими медалями поверх одягу. Вітаємо  і ми  переможців змагань та їх тренерів О.Лозного, О.Подольського, О.Подкользіна, Ю.Турчіна,  Д.Бабюка,  В.Піскового та А.Лозного.

   

 

Першість області серед юнаків 1997-98р.н.

   28-29 лютого в Кривому Розі відбулася першість області з вільної боротьби серед юнаків 1997-98р.н. У змаганнях прийняли участь кращі борці  з Дніпропетровська, Нікополя та Кривого Рогу.  Безкомпромісна боротьба точилася в усіх десяти вагових категоріях та підтвердила значно вищій клас підготовки криворізьких спортсменів, серед яких велика група борців, що представляють наш навчальний заклад.  Так наші юнаки стали  переможцями у своїх вагових категоріях, а саме: Луценко Р, Сагієв С, Смірнов В, Шульженко С, Постоялко В, Федорченко С. Крім того призові місця посіли: Луценко Р, Камінський О, Мароховець В, Шилін Т,.

Переможці та призери отримали грамоти та право представляти збірну команду Дніпропетровської області  у чемпіонаті України, що відбудеться в Херсоні в травні місяці

Непорушність криворізьких борцівських традицій

  В п’ятнадцяте  Кривий Ріг проводив  всеукраїнський турнір присвячений 71 річниці визволення Кривого Рогу від фашистських загарбників. Напевне вперше за багато років проведення турніру присутні у залі чисельні глядачі  та спортсмени пройнялися  особливим відчуттям реальності сприйняття тих подій, гідності, патріотизму та вдячності героїчному поколінню воїнів, що встали на захист рідної землі .  Події сьогодення підкреслюють, на скільки крихкий та вразливий світ і як важливо пам’ятати героїчне минуле для того, щоб зберегти мир сьогодні.

  На відкритті турніру до присутніх з вітальним словом звернулися : голова Інгулецької районної у місті ради, почесний громадянин Кривого Рогу  Євген Рижков та  голова профспілкового комітету ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» Анатолій Філоненко. В промовах, на адресу гостей, лунали вітальні слова з прибуттям на славетну землю гірників та металургів. Також спортсменам бажали спортивної вдачі, чесної боротьби,  гідних суперників та яскравих перемог. На завершення кращим спортсменам довірено покласти квіти  біля пам’ятника полеглим воїнам, які визволяли наше місто в роки другої світової війни.

   Після урочистого відкриття турніру розпочалася боротьба. Цього року на турнір приїхало близько 150 спортсменів, які представляли провідні борцівські школи України  з Харкова, Львова, Херсона, Броварів та інших міст, а також традиційно сильної команди з Азербайджану. Професійна  якість турніру визначається складом її учасників. Без перебільшення можна сказати , зібралися найкращі. Чемпіони та призери європейського та світового рівнів, призери Олімпійських ігор, майстри спорту та майстри спорту міжнародного класу. Серед учасників такі імена як: Омельченко Тетяна,  Людмила Тичина, Оксана Гергель, Карина Станкова, Лейла Гурбанова  і це не повний перелік зірок сучасної світової еліти жіночої боротьби хто прийняв участь у турнірі. 

 Як правило,  турніри  такого рівня відрізняються безкомпромісною боротьбою та  видовищністю. Не став винятком і криворізький. Тут спортсмени не несуть особливого тягара відповідальності, так, як це відбувається в офіційних чемпіонатах, і в той же час більшість спортсменів знаючи один одного не один рік, ведуть власну статистику особистісних сутичок. Крім того, додавала відповідальності за якість боротьби присутність в борівський  залі тренерів збірної команди України Андрія Пістуна та Олега Зайця. Саме  вони найбільш прискіпливо придивлялися до якості боротьби членів збірної країни, бо вже наступного дня більшість дівчат зберуться у Броварах на учбово-тренувальний збір по підготовці до кубку світу серед жінок та  чемпіонату Європи  який скоро відбудеться у Польщі    Доречи, на нашому турнірі нагоду відібратися  на чемпіонат Європи у ваговій категорії 50кг використали тренери з Азербайджану.   Так Ісмайлова Алмаз та Альона Колісник  на шляху до фіналу впевнено перемогли усіх своїх суперниць. А от у найголовнішій сутичці сильнішою була Колісник А, яка на турнірі виборола не тільки медаль та грошову винагороду, але і право боротися на ЧЄ. 

  

   Впевнено пройшла турнірний шлях не залишивши своїм суперницям жодного шансу криворожанка,  майстер спорту міжнародного класу Омельченко Тетяна.  Крім Тетяни, яка доречи є вихованкою ДЮСШ№2, школа була представлена  ще 40 спортсменами / 18 юнаків та 22 дівчини/. У скарбнички  вихованців школи 18 нагород різного ґатунку, а саме: 5 золотих, 7 срібних та 6 бронзових.   Так чемпіонами турніру стали: Луценко Валерія /23кг/, Омельченко Тетяна /59кг/, Білоус Данило /50кг/,  Фомбея-Санчес Енріке /58кг/ та Калініченко Олександр /100кг/. 

   Окремо треба зазначити, що високу якість виступу криворізьких борців на турнірі в тому числі забезпечила багаторічна співпраця колективу ДЮСШ№2 та КНВК ЗШІ№9 з посиленою спортивною підготовкою. Переважна більшість криворізьких  чемпіонів та призерів турніру  бувші або нинішні вихованці цього закладу. Так з числа наших вихованців переможцями та призерами турніру стали: Луценкко В, Дуценко О. Забігайло Х, Ярьоменко Р, Булаш А, Павлів Г, Шуніна В. Колісник А. Омельченко Т, Легуша Л, Корінь Д, Булаш А, Постоялко В.  Легуша Д, Смірнова М,   А готували  чемпіонів тренери-викладачі ДЮСШ№2: О.Лозний, О. Подкользін, Ю.Турчин, Д.Бабюк та В.Бабійчук. 

  Турнір пройшов на високому організаційному рівні і це відмітили всі: тренери, спортсмени, чисельні вболівальники. Особливо приємно серед вболівальників було побачити ветеранів вільної боротьби тих, хто започатковував її розвиток у нашому місті: В.Поліщука, О.Турчина. О.Подливайло, В.Гунько та інших. Ветерани, поринувши у спогади, згадали багатьох видатних постатей, які на криворіжжі  були першопрохідцями з популяризації та розвитку вільної боротьби. Серед найвідоміших : І,Кофман, О.Трунов, В.Россієв, Є.Макогоненко та А.Приходченко. Останній, доречи, ще у спортивному строю а на турнір привіз  команду борців із Запоріжжя.

  В цей складний для країни час важливо не зупинятися, не відмовлятися від проведення спортивних змагань та заходів, тим більш коли вони носять характер традиційних.  І тут великого значення набуває допомога небайдужих людей, тих хто розуміючи ціну істинних цінностей не шкодує грошей, власного часу, енергії та організаційних здібностей робить все, щоб життя продовжувалося, традиції  підтримувалися а спорт розвивався.  Саме за сприяння таких небайдужих  людей, а саме: Костянтина Федіна – генерального директора ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК», Миколи Іщенко – депутата Дніпропетровської обласної ради та Валерія Москальченко –  президента криворізької федерації з вільної боротьби, засновника науково-виробничого об’єднання «Адамант» - криворізький традиційний  всеукраїнський  турнір пройшов на високому рівні

  

Лютнева першість міста з вільної боротьби

 


  7 лютого, згідно календаря проведення  міських змагань з вільної боротьби, на килимі ДЮСШ№2 проведено першість міста серед юнаків 2000 року народження. Крім спортсменів Кривого Рогу у змаганнях прийняли участь юні борці з Нікополя.  Учасниками змагань також стала значна група  вихованці нашого закладу, які гідно боролися у своїх вагових категоріях та  у підсумку майже всі отримали нагороди.

   

  Так перші місця посіли брати Луценко Ростік/27кг/ та Станіслав /29кг/ . Троє спортсменів посіли другі місця, а саме: Сагієв Сергій /38кг/, Смірнов Влад /42кг/, Федорченко Сергій /59кг/. Бронзовими призерами стали: Мароховець Влад /35кг/ та Камінський Олександр /53кг/.

Наші вітання спортсменам та їх тренерам: О.Лозному, О.Подольському та О.Подкользіну.

Херсонський турнір на честь О.Горковенка

Булаш Артем
Булаш Артем
Постоялко Володимир
Постоялко Володимир

23-24 січня на килимі Херсонського училища фізичної культури та спорту відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь  козака, чемпіона світу Олександра Горковенка . В турнірі прийняли участь понад 100 учасників з багатьох міст України. Серед спортсменів виступили четверо вихованців нашого закладу, двоє з яких: Булаш Артем та Постоялко Володимир, стали переможцями у своїх вагових категоріях.

Вітаємо чемпіонів та їх тренера Подольського О.В


Тріумф на турнірі пам'яті Леоніда Дуная

16 і 17 січня в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся V Всеукраїнський відкритий турнір з вільної боротьби пам'яті Заслуженого тренера України Леоніда Дуная.

Участь у змаганнях взяли близько 250 спортсменів 1998-2000 років народження з 18 областей України, а також гості з Молдови та Азербайджану. Серед учасників були чемпіони України, а також призери чемпіонатів Європи, світу та юнацьких Олімпійських ігор. Прийняли  участь у турнірі група провідних борців ДЮСШ№2 м. Кривого Рогу серед яких більшість склала вихованці нашого закладу.

  Кращими у нас серед хлопців стали Шульженко Сергій та Булаш Артем зупинившись у кроці від п’єдесталу програвши сутички за вихід у півфінал. А от дівчата повністю домінували на турнірі у своїх вагових категоріях посівши п’ять перших місць з десяти можливих. Так чемпіонками турніру стали: Ярьоменко Руслана, Забігайло Христина, Булаш Аліна, Легуша Єлізавета та Гурбанова Лейла. Крім того бронзовими призерами турніру стали: Федорченко Олександра та Шуніна Влада.

  Вітаємо спортсменів та їх тренерів: О.Лозного, О.Подкользіна та О.Подольського.


У списку майстрів спорту поповнення

Легуша Дар'я
Легуша Дар'я

 

   Зразу дві спортсменки нашого закладу виконали норматив майстра спорту України приймаючи участь у традиційному міжнародному турнірі з вільної боротьби, який відбувся у місті Донецьку, 19-20 грудня.    

 

    Позмагатися до Донецька приїхали кращі спортсменки України та ближнього зарубіжжя. Додатковою мотивацією для спортсменів була можливість отримати звання «Майстра спорту України» за умови чемпіонства у своїх вагових категоріях. Серед учасниць були семеро минулорічних випускниць нашого закладу, а Легуша Даша на сьогодні учениця 11 класу. Саме Легуша Дар’я та  Ніконенко Тетяна посіли у своїх вагових категоріях перші місця і отримали право на присвоєння високого для кожного спортсмена звання «Майстра спорту України».                                      

 

 

 

 

     Крім того, успішним став виступ інших наших спортсменок, які майже усім складом увійшли до призової трійки своїх вагових категорій. Так срібною призеркою вагової категорії 63кг стала – Корінь Д, бронзовими призерками змагань стали: Омельченко Т/59кг/, Варварова Р/48кг/, Колісник А/59кг/, Павлів Г/51кг/

 

 

 

  Бажаємо дівчатам подальшого спортивного зростання, великих перемог та особистого щастя.

 

 

 

Наші вітання їх тренерам: О.Лозному та О.Подкользіну.

 

 

 

 

 

Подвійна бронза у Кубку України.

Омельченко Тетяна
Омельченко Тетяна

 

      10-13 грудня на борцівських килимах Броварського училища вищої спортивної майстерності,  пройшов Кубок України 2013 року з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Найсильніші школи вільної боротьби зі Львова, Одеси, Києва, Донецька та інших міст України делегували своїх спортсменів для участі у змаганнях. Рівень яких, як завжди -  надвисокий через бажання досвідчених спортсменів утвердитись в списках лідерів національної збірної країни, а молодих спортсменів -  їх потіснити. 

 

   У перший день змагань на килим вийшли жінки.   Кожна вагова категорія, а їх у жінок сім, мала у списках переважно прізвища майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу. Категорія 59кг., в якій виступала наша Омельченко Тетяна, не була виключенням. Так у ній значилися: Ганна Василенко – чемпіонка світу 2011 року, Оксана  Гергель – призерка чемпіонату Європи 2011р. серед молоді, Тетяна Лавренчук – призерка чемпіонату Європи 2013р.

 

. Саме з останньою наша Тетяна зустрілася у сутичці за третє місце і перемогла у напруженій боротьбі за балами ( 5 - 4 ). Ще одна наша спортсменка, Смірнова Марина, також виборола бронзу у ваговій категорії 63кг, де у сутичці за третє місце, впевнено перемогла суперницю  за явної технічної переваги.

 

   Щиро вітаємо спортсменок та їх тренерів: О.Лозного та О.Подкользіна.

 

Борцівський турнір пам’яті О.Трунова

 

  06-07 грудня в місті Кривому Розі пройшов традиційний відкритий турнір з вільної боротьби пом’яті О.Трунова. Близько 100 юних спортсменів 1998 – 2000 р.н. з Одеси, Миколаєва, Дніпропетровська, Скадовська та інших міст України, де приділяють значну увагу розвитку дитячої вільної боротьби, приїхали до нашого міста, щоб визначити найкращих серед наймолодших. 

 

.  Запекла та емоційна боротьба вирувала  у кожній сутичці десяти вагових категорій, на які було поділено учасників змагань. У підсумку найбільшу кількість нагород та перехідний кубок отримали господарі – юні борці ДЮСШ№2. В числі переможців троє хлопців нашої школи, а саме+: Сагієв Сергій – посів третє місце у ваговій категорії 32кг, Камінський Олександр – третє місце у ваговій категорії 38кг,  Смірнов Влад – друге місце у ваговій категорії 35кг.

 

  Вітаємо призерів змагань та їх тренера – Олександра Подольського.

 

Криворізький борцівський десант у Броварах

Легуша Ліза
Легуша Ліза

  

   В місті Бровари з 7 по 8 грудня 2013 року у  спортивному комплексі Броварського вищого училищафізичної культури проводився V Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат на честь пам’яті  загальнонаціонального лідера Гедара Алієва у Дні  солідарності азербайджанців світу.

 

     У змаганнях брали участь команди: Україна, Росія Молдова, Білорусь, Узбекистан, Азербайджан, Німеччина, Румунія.  125 дівчат та 256 юнаків. Гарною школою стали ці змагання для вихованців відділення вільної боротьби ДЮСШ№2 .

 

Сагієва Марина
Сагієва Марина

 

  

    Десять спортсменів - шестеро дівчат та четверо хлопців, брали участь у поєдинках. Нажаль не всім вдалося потрапити до трійки призерів, але був здобутий великий досвід нашими спортсменами. Одна срібна, три бронзові та троє спортсменів програли свої сутички за третє місце та опинилися у кроці від призової трійки.                                                                                    

 

Здобуток наших вихованців: . Лєгуша Єлізавета - 2м, Сагієва Марина - 3м

 

Крім того призерами змагань стали криворожани:  Фомбея-Санчес Енріке - 3м,  Гурбанова Лейла - 

 

 

 

 

 

 

Міжнародний турнір у Херсоні

Омельченко Тетяна
Омельченко Тетяна

 

  07-08 листопада в м.Херсоні пройшов традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу – Іллі Куліка. Понад 300 спортсменів з України, Молдови, Азербайджану та Білорусії приїхали на херсонщину, щоб визначити кращих серед молодіжного складу перспективних вільників своїх країн. Про високий статус цих змагань говорить той факт, що за перемогу у своїй ваговій категорії спортсмен отримує право на присвоєння звання «Майстер спорту України»

 

Корєнь Дар'я
Корєнь Дар'я

 

   На турнірі Кривий Ріг був представлений групою вихованців ДЮСШ№2 до складу якої увійшли спортсменки які нещодавно навчалися у нашому закладі, а на сьогодні є студентами вищих навчальних закладів: Омельченко Т – студентка КНУ, Ніконенко Т, Корєнь Д – студентки ДВНЗ, Смірнова М – студентка Харківської державної академії фізичної культури та спорту., Варварова Р – студентка Донецького державного інституту здоров’я, фізичного виховання та спорту,  та одинадцятикласниця закладу – Легуша Даша.

 

Легуша Дар'я
Легуша Дар'я

 

   У підсумку змагань дівчата показали наступні результати:

 

 Чемпіонками турніру стали -  Омельченко Тетяна та Корєнь Даша.

 

Бронзовими призерками – Павлів Ганна, Смірнова Марина та Легуша Даша.

 

Від щирого серця вітаємо переможців та призерів змагань, а також їх тренерів – Лозного Олександра та Подкользіна Олександра.

 

Першість області серед наймолодших

Нагороду отримує Сергій Сагієв
Нагороду отримує Сергій Сагієв

 

   08 листопада, на борцівському килимі ДЮСШ№2, пройшла першість області з вільної боротьби серед хлопчаків 2001 року народження. Помірятися рівнем борцівської підготовки до Кривого Рогу приїхало понад 100 юних спортсменів з різних міст нашої області.  Для борців -хвилююча мить перших перемог,  а тренерам -  можливість побачити юну перспективу олімпійського виду спорту.

 

Переможці змагань
Переможці змагань

 

  Кожна сутичка на килимі носила безкомпромісний та вольовий характер, з величезним емоційним змістом, тому сльози розпачу після поразки та вибух радості переможця були звичними по ходу змагань.

 

   Ми вітаємо  двох вихованців нашого закладу, що прийняли участь у змаганнях та стали чемпіонами області у своїх вагових категоріях -  Сагієва Сергія та Камінського Олександра.

 

Черговий успіх борців на чемпіонаті України

 

140 юних борчинь  вільного стилю з 20 областей України, зібрав цьогорічний чемпіонат України з вільної боротьби в місті Чернівці.  Кращі спортсменки вибороли право представляти збірні команди своїх областей на внутрішніх змаганнях і до Чернівців з’їхалися найсильніші. Тому у протоколах кожної вагової категорії значилися переважно спортсменки першого спортивного розряду та кандидати у майстри спорту України.

 

Забігайло Х. Мерлені І
Забігайло Х. Мерлені І

 

Крім того прикрасою змагань стала участь чотирьох майстрів спорту України: Загайської Ольги, Павлової Євгенії, Ріжко Тетяни та  Боженко Анастасії. Незважаючи на юний вік, ці дівчата  встигли зарекомендувати себе на європейському та світовому рівнях. Таким чином, факт участі спортсменок такої кваліфікації у змаганнях говорить про високий  їх статус та рівень.

 

 

  Дніпропетровська область у змаганнях  була представлена командою дівчат з ДЮСШ»2 до складу якої увійшли виключно вихованки нашого закладу у кількості 7 борчинь, що змагалися у 6 вагових категоріях.

 

     У ваговій категорії 34кг. команду представляла Ярьоменко Руслана. Незважаючи на свій юний вік,  змагання такого рівня у дівчини були не першими. Так на попередньому чемпіонаті Руслана була другою, тому  від неї очікували тільки перемоги. Спортсменка виправдала сподівання тренерів у повній мірі і не залишивши своїм суперницям жодного шансу – три сутички і три дострокові перемоги на туше, стала чемпіонкою України.

 

Ярьоменко Р. Мерлені І.
Ярьоменко Р. Мерлені І.

 

  У ваговій категорії 37кг виступили дві учасниці - рідні сестри Діана та Аліна Булаш. Жереб розвів сестер до різних підгруп і став більш прихильним до старшої Діани, яка перемогла всіх суперниць групи і у фіналі зустрілася з Рябоволовою В. Фінальну сутичку Руслана програла по балах і стала срібною призеркою.  Аліна  посіла 7 місце та принесла у загальнокомандну скарбничку залікові бали.

 

  У  ваговій категорії  43кг команду представляла Забігайло Хрмстина. Для неї змагання такого рівня також не перші.  Досить досвідчена спортсменка, на попередньому чемпіонаті виборола бронзу, а у Чернівцях впевнено перемогла в усіх сутичках і стала чемпіонкою.

 

Забігайло Х. - Чемпіонка України
Забігайло Х. - Чемпіонка України

 

  У ваговій категорії 44кг боролася Шуніна Влада. Перемігши у першій сутичці борчиню  з Запоріжжя , другу програла по балах спортсменці зі Львова і  у підсумку стала сьомою. Не зовсім успішним, але виправданий відсутністю повноцінної підготовки через тривалу хворобу, був виступ Караханчер Гюлії.  Вона посіла восьме місце серед 18 учасниць вагової категорії 52кг. І нарешті Легуша Ліза - вагова категорія 62кг, найдосвідченіша з усіх наших спортсменок. Неодноразово ставала призеркою на попередніх чемпіонатах України. Не став виключенням і цьогорічний. Програвши лише одну сутичку майбутній чемпіонці, борчині з Херсону – Пасичнік Ірині, у підсумку стала третьою.

 

Ярьоменко Руслана
Ярьоменко Руслана

 

  Дівоча збірна команда Дніпропетровської області, набравши 48 залікових балів, посіла шосте  загальнокомандне  місце серед 20 областей України.

  Наступного дня на килим  вийшли  юнаки.  Дніпропетровська область була представлена борцями з Дніпропетровська, Нікополя та ДЮСШ№2  м. Кривого Рогу.  10 криворізьких борців  серед яких Смірнов Влад та Постоялко Вова вихованці нашого закладу. Впевнено пройшов весь турнірний шлях  Смірнов Влад у ваговій категорії 34кг.  Перемігши у трьох сутичках і програвши лише одну майбутньому чемпіону Влад посів третє місце. Додаткову значимість цього

 

призового місця для нашого закладу визначає те, що на відміну від стабільних високих  успіхів дівчат, у юнаків вперше з’явився призер чемпіонатів України

 

  Ще одну бронзу виборов для команди  Подкользін Вадим у ваговій категорії 47кг.

 

  Вітаємо чемпіонів та призерів змагань, а також їх тренерів, трьох Олександрів -  Лозного, Подкользіна та  Подольського.

 

Броварський турнір єднає покоління.

 

  27-29 вересня в місті Бровари відбувся XIX міжнародний турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті Заслуженого тренера України  Ю.В. Рідченка.  До спортивного комплексу броварськоговищого училища фізичної культури та спорту з’їхалися представники кращих юнацьких шкіл вільної боротьби України, Молдови, Білорусії, Киргизії  та Азербайджану. Ці змагання традиційно проходять у строки які передують календарній першості України серед школярів і тому більшість провідних  тренерів по роботі з дітьми розглядають їх як генеральну репетицію. Саме тому до Броварів завжди приїздять багато учасників.

 

Забігайло Х., Караханчер Г., Ярьоменко Р., Булаш А.
Забігайло Х., Караханчер Г., Ярьоменко Р., Булаш А.

 

 Цього разу змагання проходили серед юнаків та дівчат 98-99р.н, крім того були запрошені вільники юніорської вікової групи з метою перевірки сил перед початком нового змагального сезону. В п’ятнадцяти вагових категоріях прийняло участь понад 300 спортсменів.   Кривий Ріг у цих змаганнях  представлений вихованцями ДЮСШ№2 у кількості 20 спортсменів.  Від нашого закладу прийняли участь : Булаш Діана, Булаш Аліна, Ярьоменко Руслана, Збігайло Христина, Сагієва Марина, Легуша Ліза, Легуша Дарина, Постоялко Вова та Смірнов Владислав.

 

Омельченко Тетяна
Омельченко Тетяна

 

Успішним можна вважати виступ наших спортсменок – два срібла та чотири бронзові нагороди вибороли юні  борчині у підсумку змагань.

 

    У юніорській частині змагань  прийняли участь наші бувші вихованки, які у останні два роки закінчили школу але не залишають спорт.  Як завжди тренує та готує борчинь  до відповідальних стартів заслужений тренер України О.Лозний. Підготовка спортсменок відбувається  на килимі рідної школи незважаючи на те, що більшість  дівчат на сьогодні навчаються у вищих навчальних закладах Кривого Рогу, Донецька, Харкова а Колесник Альона взагалі проживає у місті  Баку /Азербайджан/ , є членом збірної команди Азербайджану

 

Колєснік Альона
Колєснік Альона

 

але знаходить можливість іноді відвідувати рідну школу . Їй найскладніше добиратися до рідного міста але цього разу вона приїхала на Україну і провела  тиждень тренувань по підготовці до турніру  у якому посіла друге місце.  До речі, у рамках підготовки до змагань приїхала з Донецька майстер спорту України Варварова Раїса, цьогорічна випускниця школи-інтернату а зараз студентка Донецького державного інституту здоров’я, фізичного виховання та спорту  на турнірі  посіла 2 місце. Павлів Ганна майстер спорту України,  минулорічна випускниця

 

Варварова Раїса
Варварова Раїса

 

закладу а на сьогодні студентка 2 курсу Харківської державної академії  фізичної культури на турнірі стала третьою, Корінь Даша – студентка Криворізького  політехнічного коледжу, посіла друге місце. І нарешті дві чемпіонки турніру:   Омельченко Тетяна та Сурмай Надія – майстри спорту України, студентки другого курсу Криворізького Національного  Університету .

 

  Таким чином на борцівському килимі Броварів зустрілися два покоління дівчат нашого закладу, які палко підтримували одна-одну наче дружня родина. Саме такі миттєвості наближають до розуміння дуже важливих речей – родина не там де виконують якісь обов’язки, а там де ти потрібен, де тебе люблять, куди хочеться завжди повертатися.

 

 

   Тому приємно відчувати, що роки проведені дітьми в стінах рідної школи залишили в їх серцях бажання повертатися до рідної школи знову, а сльози радості під час таких зустрічей засвідчують глибину переживань та чистоту думок усіх тих кого об’єднала  рідна домівка -  «дев’ятка»

 

 

 

Першість області з вільної боротьби

Нагороду отримує Шульженко С.
Нагороду отримує Шульженко С.

 

   19-20 вересня на борцівському  килимі ДЮСШ№2 міста Кривого Рогу  проведена осіння першість Дніпропетровської області з вільної боротьби серед юнаків 1998 -2000 років народження.   Семеро вихованців нашого закладу прийняли участь у цих змаганнях і всі у підсумку потрапили до складу переможців та призерів у своїх вагових категоріях.

 

Нагороду отримує Смірнов В.
Нагороду отримує Смірнов В.

 

    Так чемпіонами стали: Шульженко С. вагова категорія 59кг та Чубар Ю – 66кг. Срібними призерами: Камінський О – 38кг, Смірнов В – 35кг, Постоялко В – 59кг. Бронзовими призерами: Булаш А – 47кг, Шунін В -     53кг.

 

 Початок сезону для наших спортсменів можна вважати  вдалим. Так побажаємо юним спортсменам хорошої спортивної вдачі та впевнених перемог.

 

Сезон змагань розпочато

Смірнов Владислав
Смірнов Владислав

 

   19 вересня в місті Токмак /Запорізька обл../ борці вільного стилю Дюсш№2 розпочали спортивний сезон 2013-14 навчального року.

 

   Традиційний всеукраїнський турнір  присвячений пам’яті героя радянського союзу В.І. Матюха    проходить  кожного року і збирає на борцівські килими Токмака кращих юних спортсменів з багатьох міст  України. Цього разу  у змаганнях прийняло участь близько  200 спортсменів з десяти областей .   Серед учасників  троє представників нашої школи: Смірнов В, Шульженко С та Постоялко В.   Кращий результат серед наших спортсменів  показав Смірнов Влад посівши друге місце у ваговій категорії 35 кг. Постоялко В  не вистачило часу щоб вирвати перемогу у сутичці за третє місце вагової  категорії 53 кг.. ну а Шульженко С ще не набрав спортивної форми і його вдалі виступи чекаємо у майбутньому. 

 

Знову в призерах турніру «Олімпійські надії»

Сагієв Сергій
Сагієв Сергій

 

 

 

 23 -25 травня 2013р. в м. Хмельницькому  пройшов Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків 1998-2000р.н. «Олімпійські  надії» . Від  міста Кривого Рогу, на змагання такого рівня, була делегована команда борців ДЮСШ№2, до складу якої  увійшли четверо спортсменів нашого закладу.   

 

  У змаганнях прийняло участь близько 200 борців з різних міст України а також з Молдови та Дагестану.  Майже у кожній ваговій категорії де були представлені наші хлопці, точилася безкомпромісна напружена боротьба. Явних фаворитів не було, що говорить про високий рівень підготовки усіх спортсменів. Приємно відзначити,  що у підсумку змагань троє вихованців закладу а саме: Сагієв С, Постоялко В та Шульженко С, увійшли до призової трійки свої вагових категорій.    

 

Стартувала Універсіада

 

 

 

    5-6 квітня у Львові пройшла XI літня універсіада України з вільної та греко-римської боротьби

 

   Змагання з боротьби є одними з найбільш популярних серед студентської молоді. Зокрема, у Львові у змаганнях з боротьби в межах Універсіади взяли участь близько 400 спортсменів та 69 тренерів, які представляють 25 регіонів України. Серед учасників Універсіади у Львові – переможці та призери чемпіонатів Світу та Європи: 24 майстрів спорту України міжнародного класу, 74 – майстри спорту України, 95 кандидатів у майстри спорту.

 

 

Від нашого міста в складі збірної команди Дніпропетровської області  у змаганнях прийняли участь дві першокурсниці Криворізького Національного Університету - Омельченко Тетяна та Сурмай Надія. Пройшовши до фіналу складний шлях через сітку сильних суперниць,  програвши при цьому по одній сутичці тільки майбутнім чемпіонкам, дівчата посіли відповідно друге та третє місця.

 

    Вітаємо наших спортсменок, минулорічних вихованок КНВК «ЗШІ№9 з посиленою спортивною підготовкою» а на сьогодні студенток КНУ.

 

     Готував  спортсменок до змагань  заслужений тренер України  О.Лозний.

 

   Нагадаємо, що змагання на Львівщині проводилися згідно з єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.02.2013 №216. Організатор змагань в області – Львівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 

Виступ спортсменів у Білій Церкві.

 

   3-4 квітня на борцівському килимі Білоцерківського спортивного ліцею пройшов традиційний Міжнародний турнір з вільної боротьби. Близько 230 спортсменів 96-98р.н. з Росії, Молдови, Словенії та України приїхали щоб у напружених сутичках виявити найкращих, та  визначити рівень готовності основних претендентів на п’єдестал майбутнього травневого чемпіонату України серед кадетів, та можливих  суперників чемпіонату Європи.

 

 

  Від Кривого Рогу у змаганнях була представлена сильна борцівська дружина ДЮСШ№2 яка у підсумку підтвердила свої високі амбіції на перемогу у кожній ваговій категорії. Так призерами змагань стали: Гурбанова Лейла, Сагієва Марина, Легуша Ліза, Подкользін Вадим.  У кроці від п’єдесталу,  посівши п’яте місце опинилися : Шульженко Сергій та Смірнов Владислав.

 

  Команду до змагань готували – Олександр Подольський та Олександр Подкользін.  

 

 

 

 

 

Першість міста з вільної боротьби

 

  25 березня у залі боротьби ДЮСШ№2 пройшла першість міста з вільної боротьби серед юнаків. Успішним став виступ наших хлопців у своїх вагових категоріях. Так у підсумку перше місце посів Постоялко В, другі місця посіли: Шульженко С, Камінський О; треті місця: Смірнов В, Сагієв С.

 

    Тренер переможців- Олександр Подольський

 

Всеукраїнський турнір пам’ятІ Олега Оніщука

 

   З 21 по 23 березня 2013 рку в Хмельницькому спорткомплексі ОЦФВУМ відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів (1993-1995гр..н.) та жінок, присвячений  пам’яті учасника афганських дій героя Радянського Союзу старшого лейтенанта Олега Оніщука   У змаганнях прийняли участь близько 200 спортсменів з кращих борцівських клубів України та команда з Росії. Від нашого міста до Хмельницька поїхали семеро спортсменок з ДЮСШ№2 . Ці дівчата під началом досвідчених тренерів О. Лозного та О.Подкользіна  стрімко увійшли в когорту визнаних лідерів на дорослому рівні. Не винятком став і минулий турнір. За підсумком дводенної боротьби четверо борчинь а саме: Ніконенко Т, Варварова Р, Омельченко Т та Сурмай Н стали призерками змагань . 

 

 

 

Переможний виступ криворізьких борців на килимах Херсону

 

9 березня  понад  150 юних борців вільного стилю з п’яти південних областей України та АР Крим зібралися  у спортивному комплексі  херсонського  вищого училища фізичної культури,  щоб визначити найсильніших серед  хлопців  та дівчат 1999р.н. Дніпропетровська область була представлена   спортсменами криворізької  ДЮСШ№2 . Шестеро хлопців та семеро дівчат, серед яких дев’ятеро  вихованці КНВК ЗШІ№9,  показали високотехнічну,змістовну та видовищну боротьбу і у підсумку посіли: вісім перших, три  других та одне третє місце. 

 

 Так переможцями стали : Ярьоменко Р, Забігайло Х, Шуніна В, Караханчер Г, Гурбанова Л, Абрамов В, Абрамов Н, Постоялко В.  Друге місце посіли:  Булаш А,  Сагієв С,  Назаренко К. Третє місце – Булаш Д.   

 

Бронзовий успіх у Мінську

 

  1 – 3 березня  понад  200 спортсменів  з 16 країн світу, завітали до столиці Білорусії  для  участі  у 43 традиційному міжнародному турнірі з вільної боротьби категорії «А»  на призи олімпійського чемпіона  О.Медвідя. 

 

    Кожна вагова категорія мала своїх зірок світового рівня.  В 55 кг виступала спортсменка з Кривого Рогу, призерка чемпіонату Європи серед кадетів 2010 року - Тетяна Омельченко.  Вона  робить перші кроки у дорослій боротьбі,  але змусила з повагою про себе говорити як суперниць так і тренерів.

 

      Мінський турнір розпочався для Тетяни перемогою по балах над спортсменкою з Латвії потім над українкою. У ½ фіналу Тетяна вийшла на чемпіонку світу 2012 року серед студентів, львів’янку  - Ірину Гусяк. Більший  досвід суперниці  дозволив тактично переграти Тетяну, але у тренерів збірної України вона залишила приємне враження і як наслідок  виклик на тренувальний збір  до головної  команди країни по підготовці до чемпіонату Європи 2013 року.

 

        Успішний виступ на Кубку України та чемпіонаті України 2012 року, нещодавнє срібло на Київському міжнародному турнірі,   бронза  в Мінську говорить про не випадковість високих результатів  на борцівських аренах нашої талановитої  землячки .  Тетяна  пройшла не простий шлях свого  спортивного становлення в школі-інтернаті для дітей-сиріт,  займаючись в ДЮСШ№2  під керівництвом заслуженого тренера України Олександра Лозного.  На сьогодні першокурсниця Криворізького Національного Університету  висловлює щиру подяку усім людям , що прийняли участь в її становленні як спортсменки  і в першу чергу  тренерсько-викладацькому складу ДЮСШ№2 та голові федерації вільної боротьби м.Кривого Рогу, депутату Інгулецької районної у місті ради  – Москальченко В.І   

 

   

 

Успіхи вільників у Херсоні

    

  В Херсоні, 23 лютого  понад  250 борців вільного стилю прийняли участь у традиційному всеукраїнському  турнірі  на призи Устіна Мальцева. Серед учасників змагань були п’ятеро  вихованців нашого закладу які тренуються в ДЮСШ№2 у  Подольського О.В.  Під час змагань хлопці показали високий рівень  підготовки, якісну та стабільну боротьбу  і у підсумку посіли:

 

Смірнов Владі, Сагієв Сергій – перші місця;

 

 Шульженко Сергій   -  друге місце;

 

 Постоялко  Вова  -  третє місце.

 

Бронзовий успіх в Болгарії

 

  

   З 15 по 17 лютого в Пловдіві, Болгарія, відбувся 51-й щорічний турнір з трьох видів боротьби «DAN KOLOV – NIKOLA  PETROV»

  У змаганнях прийняли участь понад 200 спортсменів з 27 країн світу, серед яких була наша Альона Колісник.

     Перемігши на шляху до півфіналу спортсменку з Болгарії – М. Ючкову  , у наступній  програла по балах ще одній місцевій борчині – М.Христовій .  У сутичці за третє місце впевнено перемогла румунку – P. Георгіану  та здобула бронзову нагороду. 

Омельченко Татьяна - открьітие турнира

 

 

 

   16-17 февраля столица Украиньі принимала XIX международный турнир класса «А», посвященный выдающимся украинским борцам и тренерам. Эти традиционные соревнования, которые называют малыми чемпионатами мира, уже в течение 19 лет собирают ведущих мастеров вольной борьбы под сводами главной крытой спортивной арены Украины - киевского Дворца спорта. В 2013 году здесь собрались 310 атлетов из 19 стран четырех континентов. Данные соревнования преподнесли много приятных неожиданностей, самой ценной из которых является серебряная медаль криворожанки Татьяны Омельченко.

  

Мало еще кому известная 19-летняя Татьяна Омельченко сумела победить фаворитку ковра – двукратную чемпионку Европы Наталью Синишин (Украина). В финале Татьяна, высшим достижением которой было третье место на кадетском чемпионате Европы-2010, встретилась с 21-летней действующей победительницей Панамериканских игр и Панамериканского чемпионата, серебряным призером чемпионата мира 2012 - Элен Марулис из США, она то и стала победительницей в весе до 55 кг.

"Для меня победа над Синишин – большой успех, ведь она – одна из сильнейших в мире,— говорит Татьяна. - Хотя, надеюсь, это – лишь начало пути. Я ведь только второй год выступаю среди юниоров. Взрослой мою борьбу назвать сложно".

  Главный тренер женской сборной Украины, Владимир Евонов, так прокомментировал результаты турнира: "Порадовали и чемпионка мира, четырехкратная золотая медалистка Европы Катя Бурмистрова, и серебряный призер Европы Алина Стадник, и бронзовый - Лазарева. Но особо хотелось бы выделить юную Таню Омельченко, которая преподнесла приятный сюрприз, завоевав серебро. Должен подчеркнуть, что эта девчушка из криворожской школы-интерната, где ее и других детей-сирот взял под свое крыло тренер Александр Лозный, его отеческая забота, как видим, приносит плоды ".

   

   Именно на спортивной базе школы-интерната №9 с усиленной спортивной подготовкой, что находится в районе ЮГОКа, мы и нашли возможность поговорить с нашей героиней:

-          Здравствуйте, Татьяна. Во-первых, позвольте поблагодарить вас за столь весомый  вклад в копилку криворожского спорта.

Спасибо, это очень приятно. Действительно, стать призером турнира такого уровня – весьма почетно. Для меня это первый подобный опыт. Я уже брала серебро чемпионата Украины среди взрослых, трижды боролась на кадетських первенствах Европы (в 2010-ом году даже получила бронзу), но, все равно, это была только разминка. Сейчас я заявила о себе, впереди ряд "больших" чемпионатов, именно там нужно проявить себя   по минимуму

-            Да, ведь на вас теперь смотрит вся Украина. Сложно ли быть "лицом" женской борьбы в нашем городе?

-          Я бы не стала так себя называть. Дело в том, что хоть наша женская команда основанная на базе  ДЮСШ№2 и является единственной в Днепропетровской области, но конкуренция внутри неё достаточно велика. Одни проявили себя лучше на этом турнире, другие – на том. Наши младшие – тоже очень перспективные спортсмены, думаю, вы о них услышите ещё не один раз.

-          Надеемся, что так и будет!

XIII-традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед дівчат 6-8 лютого м.Кривий Ріг

   7-8 лютого на борцівському килимі  палацу спорту  ПівдГЗК пройшов традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед  дівчат  присвячений  69- річниці визволення міста Кривого Рогу від фашистських загарбників.

   Цього разу до нашого міста з’їхалися найсильніші борчині  України, Азербайджану, Молдови та Білорусії , Незважаючи на юний вік учасниць турніру,  представництво за класом майстерності  було вражаючим : 15 спортсменок майстрів спорту України; Семків Ілона – майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи та світу; спортсменка з Молдавії  Леорда Юлія -призерка Олімпійських ігор 2012, чемпіонка Европи та світу; крім того ще 11 учасниць  мають нагороди світового та Європейського рівнів. Фактично у нашому місті пройшла репетиція чемпіонату  України з підсиленням кращими спортсменками з близького зарубіжжя,

    Команду Кривого Рогу представляли спортсменки ДЮСШ№2 серед яких майже всі вихованки КНВК ЗШІ№9 з посиленою спортивною підготовкою. Саме ці дівчата здобули на турнірі найбільше нагород , показавши при цьому яскраву та видовищну боротьбу. Особливо радують успіхи наймолодших - так чемпіонками у найлегших вагових категоріях стали : Булаш Аліна, Забігайло Христина, Шуніна Влада.

Драматичною за змістом видалася фінальна сутичка у ваговій категорій 65кг де зустрілися криворожанка, кандидат у майстри спорту  Сурмай Надія та  досвідчена борчиня з Донецька,  майстер спорту  Леханова Альбіна. Програвши перший період  0-1,у  другому Надія зібралася силами і не залишила своїй суперниці жодного шансу. Нарощуючи темп по ходу зустрічі  Надія спочатку забезпечила відрив у балах а наприкінці періоду поклала суперницю на лопатки,

  Ще більш драматичною за сюжетом видалася фінальна сутичка у ваговій категорії 72кг між спортсменкою з Кривого Рогу, кандидатом у майстри спорту Легушею Дариною та майстром спорту  з Донецька - Наталією Уткіною,  Парший період  0 – 0, з положення «клінч»,  незважаючи на перевагу у захваті ноги суперниці,  Даша не змогла зробити результативну  дію. Другий період був за нашою спортсменкою і поєдинок перейшов у овертайм. За правилами боротьби переможець може бути тільки один, тому коли на при кінці третього періодіа на табло знову горіли нулі і і рефері знову запросив вийняти жереб на право взяти захват у клінчі, численні  вболівальники нашої борчині затамували подих, бо перший період саме в такій ситуації вона програла, Рефері довго налаштовував спортсменок на правильний захват. Нарешті  лунає свисток.  Декілька тривожних секунд протистояння і зал вибухає оваціями. Ще б пак чемпіонкою турніру у найпрестижнішій ваговій категорії стала спортсменка з Кривого Рогу, вихованка школи-інтернату №9 яка тренується в ДЮСШ№2 під керівництвом заслуженого тренера України – Олександра Лозного.

   Таким чином у підсумку спортсменки Кривого Рогу на турнірі  вибороли:  5 золотих, 4 срібних та 4 бронзових нагороди.

   Чемпіонками у своїх вагових категоріях  стали: Булаш Аліна , Забігайло Христина, Шуніна Влада, Сурмай Надія та Легуша  Дар’я. Всі переможниці вихованки КНВК ЗШІ№9 з посиленою спортивною підготовкою та тренуються під керівництвом Лозного О.В  та Подкользіна О.В.

   Призерками турніру також стали: Булаш Діана, Ярьоменко Руслана, Караханчер  Гюл’я , Варварова  Раїса,Омельченко Тетяна, Ісаєва Галина, Кравченко Тетяна та  Кравченко Анастасія всі дівчата тренуються в ДЮСШ№2 та крім останніх трьох , є вихованками школи-інтернату №9 з посиленою спортивною підготовкою.

Теорія борьби.docx
Microsoft Word документ 11.8 KB

Результати виступів борців вільного стилю у сезоні 2011-12р.р.

 

1.  

18 – 19 вересня 2010р. м. Бровари

Відкритий Всеукраїнський турнір

 

1 – місце : Корінь Даша, Кравченко Таня.

 

2 – місце : Легуша Ліза, Гурбанова Лейла, Кравченко Настя.

 

3 – місце : Колісник Альона.

 

 

2.

Жовтень 2010р. м.Кривий Ріг

Першість області.

 

1 – місце : Корінь Даша, Варварова Рая, Павлів Ганна, Сурмай Надія, Колісник Альона, Легуша Ліза, Печенцова Леся, Караханчер Гюля,Сагієва Мрина         

 

2 – місце : Голдіна Настя, Смірнова Маринап, Бабченко Таня, Федорова Галя, Брянцова Катя, Шуніна Влада, Легуша Даша,

 

3 – місце : Ніконенко Таня.

 

 

 

3 .

08 – 10 листопада 2010р м.Херсон

Відкритий Всеукраїнський турнір памяті героя Радянського Союзу І.Коваля.

 

1 – місце  -  Кравченко Таня виконала норматив   МС України

 

2 – місце – Омельченко Таня

 

 

 

4.

26 – 27 листопада 2010р. м.Хмельницьк

Чемпіонат України серед кадетів

 

2 – місце : Караханчер Гюлія – 32кг, Гурбанова Лейла – 34кг, Легуша Ліза – 37кг, Корінь Даша – 65кг.

 

3 – місце : Варварова Рая -44кг, Ніконенко Таня – 48кг,  Кравченко Настя – 52кг.

 

5 – місце : Смірнова Маріна – 5 місце.

 

 

 

5.

21 – 24 грудня 2010р. м.Донецьк

Міжнародний турнір пам’яті  ЗТУ  І.М. Нікіфорова

 

1 – місце : Омельченко. Таня

 

2 – місце : Сурмай Надія, Корінь Даша.

 

3 – місце : Павлів Ганна, Варварова  Рая, Колісник Альона.

 

 

 

 

6.

21 – 22 січня 2011р. м.Харків.

Відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті ЗТУ Л.С.Дуная.

 

2 – місце :. Кравченко Настя.

 

3 – місце : Варварова Рая, Ніконенко Таня.

 

7. 

2 – 4 лютого 2011р   м.Кривий Ріг

Х1 відкритий Всеукраїнський турнір на честь .м.Кр.Рогу. від фашистських загарбників

 

1 – місце :   Павлів Ганна , Гурбанова Лейла, Кравченко Настя, Кравченко Таня.

 

2 – місце : Караханчер  Гюля, Федорова Галя, Омельченко Таня, Сурмай Надя, Корінь Даша.

 

3 – місце : Романова Настя, Костенко Марина, Легуша Ліза, Варварова Рая, Колісник Альона.

 

 

 

 

 

8.

Квітень м.Баку Азербайджан

Відкрита першість республіки Азербайджан

 

1 – місце : Павлів Ганна, Варварова Рая, Омельченко Таня, Сурмай Надя, Колісник Альона.

 

2 – місце : Корінь Даша.

 

 

 

9.

28 -29 квітня 2011р.м.Хмельницький

Чемпіонат України серед юніорок

 

2 – місце- Омельченко Таня – 49кг.

 

3 – місце – Павлів Ганна – 44кг.

 

 

 

10

29 – 30 квітня м.Дніпропетровськ

Відкритий турнір пам’яті  В.Ферхіна

 

1 – місце : Смірнов Влад, Шульженко Сергій.

.

2 – місце :   Сагієв Сергій, Шунін Вадим, Постоялко Вова, Чубар Юрій

 

 

 

 

11

17 травня 2011р. м.Біла Церква

6-юнацькі спортивні ігри України

 

1 – місце : Омельченко Тетяна.

 

 

3 – місце : Павлів Еанна, Варварова Рая,

 

 

 

12

26 – 27 травня 2011р. м.Харків

Відкритий Вскукраїнський турнір пам’яті Є.І.Гамаля

 

1 – місце : Забігайло Христина, Гурбанова Лейла, Легуша Даша.

 

2 – місце : Хоружий  Євгенія, Федорова Галя, Легуша Ліза.

 

 

 

 

13

04 червень 2011р. м.Дніпропетровськ

Кубок Дніпра

 

1 – місце – Чубар Юрій

 

2 – місце – Шульженко Сергій.

 

 

 

 

14

12 серпня 2011р. Варшава Польща

Чемпіонат Європи

 

8 – місце – Омельченко Тетяна.

 

 

 

 

 

15

27 жовтня 2011р. м.Львів

Чемпіонат України серед дівчат

 

1 – місце :

 

2 – місце : Кравченко Настя

 

3 – місце : Забігайло Христина, Федорова Галина, Гурбанова Лейла,

 

 

16.

22 – 23 листопада 2011р. м.Чернігів

Кубок України

 

3 – місце – Павлів Ганна

 

5 – місце – Сурмай Надія

 

 

 

 

 

17

9 – 10 грудня 2011р. м.Хмельницьк

Всеукраїнський  турнір ім. .Хмельницького

 

1 – місце : Легуша Ліза, Варварова Рая, Колісник Альона, Кравченко Настя, Легуша Даша.

 

3– місце : Корінь Даша

 

 

 

 

18

10 – 11грудня 2011р. м.Запоріжжя

Фестіваль боротьби им.Якова Пункіна

 

3 – місце – Шульженко Сергій.

 

19

22 – 24 грудня 2011р.м.Донецьк

ХІІ Міжнародний турнір зі спортивної боротьби пам’яті ЗТУ Нікіфорова серед жінок.

 

1 – місце – Павлів Ганна  виконала норматив МС України

 

2 – місце : Омельченко Тетяна, Корінь Даша.

 

3 – місце : Варварова Рая, Колісник Альона, Сурмай Надія.

 

20

22 – 24 грудня 2011р.м.Донецьк

ХІІ Міжнародний турнір зі спортивної боротьби пам’яті ЗТУ Нікіфорова серед юніорок

 

1 – місце : Омельченко Тетяна.

 

2 – місце : Варварова Рая, Ніконенко Таня.

 

3 – місце : Колісник Альона, Легуша Даша, Павлів Ганна.