Турнір пам’яті О.Трунова


  19 грудня

   На килимі борцівської зали ДЮСШ№2, пройшов традиційний відкритий турнір з вільної боротьби пам’яті чудової людини,  талановитого тренера,пам’яті  того хто вніс значний вклад у розвиток вільної боротьби у Кривому Розі – Олега Олексійовича Трунова.


Прийняти участь у турнірі виявили бажання понад ста спортсменів з дев’яти міст України. Серед учасників були шестеро борців нашого закладу. Підсумком змагань для наших хлопців стало: три перших місця – Постоялко Вова, Влад Смірнов та Луценко Стас; два срібла – Сагієв Сергій та Луценко Ростік;  бронзова нагорода Камінського Олександра.

  Наші вітання спортсменам та їх тренерам – Подольському Олександру та Олександру Лозному.


Повний комплект нагород

С.Федорченко, О.Камінський, В.Смірнов
С.Федорченко, О.Камінський, В.Смірнов

  13 грудня у Скадовську відбувся Відкритий кубок міста з вільної боротьби серед юнаків 2000-2001р.н.  Близько ста спортсменів з Херсону, Южного, Маріуполя, Кривого Рогу та інших міст прийняли участь  у цих змаганнях.

      Серед учасників були троє вихованців нашого  закладу які у підсумку стали призерами. Так у ваговій категорії 38кг. переможцем став  Влад Смірнов. Срібну нагороду  вагової категорії 53кг виборов Сергій Федорченко. Бронзовим призером вагової категорії 47кг став Камінський Олександр.

  Вітаємо спортсменів та їх тренера  Олександра Подольського.


   Першість ДЮСШ№2 серед наймолодших  

  

  29 листопада в борцівській залі ДЮСШ№2 відбулася першість міста з вільної боротьби серед вихованців спортивної школи 2004р.н та молодших. Прийняла участь у змаганнях група спортсменів нашого закладу.  Безкомпромісна боротьба точилася  в усіх десяти вагових категоріях та показала величезне прагнення до перемоги кожного борця,.


   Тут чисельні глядачі мали можливість спостерігати феєричну радість перемоги одних і сльози розпачу від поразки інших, невтримне бажання скоріше вийти на килим і перемогти,  та невпевненість, і навіть страх перед  суперником інших . Ось така вона атмосфера борцівської зали коли там проводяться змагання серед наймолодших.


    У підсумку змагань до числа переможців та призерів увійшли вихованці нашого закладу а саме: Луценко Валерія, Луценко Ростислав та  Плітенко Давид. Приємно відмітити. що спонсорами турніру вкотре стали небайдужі батьки самих спортсменів, які забезпечили переможців справжніми спортивними медалями які для багатьох стали першими в житті.


Тернопільський турнір пам’яті Богдана Сцібайла

Булаш Артем
Булаш Артем


  XXII відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті тренера Б.Сцібайла пройшов 22-23 листопада  у місті Тернопіль.  У змаганнях прийняли участь четверо вихованців нашого закладу двоє з яких стали призерами. Так Шульженко Сергій у ваговій категорії 63кг.  виборов срібло а Булаш Артем в 50кг. бронзу.  Крім того Артем показав найкращу технічну підготовку  серед усіх учасників турніру і був відзначений  дипломом «За кращу техніку»

 


Три нагороди з чемпіонату України

Забігайло Христина
Забігайло Христина

 

    Срібна та дві бронзові нагороди, такий підсумковий результат участі вихованців закладу у чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1999 – 2000 років народження. Цього року змагання проводилися у місті Івано-Франківську та зібрали близько 400 учасників з усіх областей України. Дніпропетровську область на змаганнях  представляли переважно спортсмени ДЮСШ№2     м. Кривий Ріг , які у загальнокомандному  заліку вивели збірну області  у десятку кращих.


    

    Найбільше залікових балів у загальну скриньку принесли: Забігайло Христина – срібна призерка змагань у ваговій категорії  40кг, Шуніна Влада – бронзова призерка /48кг/,   Смірнов Влад – бронзовий призер /35кг/. До залікової дванадцятки  своїх вагових категорій потрапили: Ярьоменко Руслана /7м/, Булаш Аліна/8м/ та Постоялко Володимир /7м/.

   Вітаємо призерів змагань та їх тренерів: О.Лозного, О.Подкользіна та О.Подольського.


     У чемпіонаті області лише чемпіони

   22 вересня на борцівському килимі ДЮСШ№2 м.Кривого Рогу пройшов  чемпіонат Дніпропетровської області серед юнаків та дівчат 1999 – 2002р.н. У цих змаганнях прийняли участь восьмеро спортсменів нашого закладу, шестеро  з яких стали чемпіонами у своїх вагових категоріях. Так чемпіонкою серед дівчат  у найлегшій ваговій категорії  30кг стала Лера Луценко, а серед хлопчиків вагової категорії 29кг її брат Луценко Станіслав.  Переможцем вагової категорії 35кг став Сагієв Сергій, 38кг – Смірнов Влад, а у ваговій категорії  66кг – Постоялко Володимир.


  Успішний початок  борцівського сезону   

  20-21 вересня в місті Токмак Запорізької області відбувся традиційний ХХ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби присвячений до Дня міста та пам’яті Героя Радянського Союзу П.І.Матюха. У змагання прийняли участь троє спортсменів нашого закладу. Підсумком їх виступів стало: перемога Смірнова Влада у ваговій категорії 38кг та бронзова нагорода Постоялко Володимира у категорій 66кг


Відбувся чемпіонат України з вільної боротьби.

 

  Цього року чемпіонат України з вільної боротьби проходив у стінах броварського училища фізкультури, що став вже рідним для борців-вільників, адже в цьому ж залі зазвичай проходить Кубок України, тут «штаб-квартира» кадетської збірної, у якої до речі відразу після чемпіонату починається підготовчий збір до чемпіонату світу.  У зборах приймуть участь  двоє наших юних спортсменок Легуша Ліза та Сагієва Марина.

 

 

  Під час урочистої церемонії відкриття чемпіонату країни до присутніх звернувся  президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв. Він висловив щиру подяку групі спортсменів та їх тренерів за вагомий внесок у справу розвитку вільної боротьби в Україні.

 

   На відкриття чемпіонату  завітала заступник Міністра молоді та спорту України  Ніна Уманець. Саме Ніна Дмитрівна вручила нашим борцям державні нагороди за успішний виступ на Всесвітній літній Універсіаді, що відбулась минулого року у Казані.

 

   Серед відзначених була наша зірочка Тетяна Омельченко, яка в присутності глядачів отримала посвідчення Майстра спорту України міжнародного класу за успішний виступ на міжнародних змаганнях.

 

 

   Підтвердила Тетяна свій високий клас і у цих змаганнях виборовши срібло у ваговій категорії 58 кг. Фінальну сутичку вона програла досвідченій спортсменці з Одеси Василенко Г, яка на сьогодні є однією з найкращих борчині  світу  цієї вагової категорії.

 

  Ще одну медаль, але бронзової якості, принесла команді Дніпропетровської області наша Смірнова Марина. Крім того п’яте місце у ваговій категорії 63кг посіла Легуша Даша.

 

  Ми вітаємо спортсменок та їх тренера О.Лозного з успішним виступом у змаганнях..

 

Дніпропетровськ приймає юних борців.

 

 

     Традиційний турнір з вільної боротьби серед юних спортсменів 2003 року народження та молодших пройшов в Дніпропетровську. Як завжди,у змаганнях  прийняли участь багато спортсменів з різних областей України. Серед учасників була представлена команда ДЮСШ№2 до складу якої увійшов наш Сергій Сагвєв. І знову єдина поразка від того ж борця з Донецька, якому Сергій програв два тижні тому у Хмельницьку.  Знову бронзова нагорода та величезний подразник реваншу у майбутніх стартах.

 

«Олімпійські надії» в Хмельницькому.

Сагієв Сергій
Сагієв Сергій

 

     В Хмельницькому пройшли традиційні юнацькі змагання з вільної боротьби «Олімпійські надії». В них приймало участь 225 спортсменів з України та Польщі.

 

     На урочистому відкритті турніру  спортсменів привітали олімпійська чемпіонка з жіночої боротьби Ірина Мерлені та засновник боротьби на Хмельниччині Барбалюк В.Д.

 

     У змаганнях прийняли участь двоє наших спортсменів: Сагієв Сергій та Постоялко Володимир. Сергій потрапив до більш сильної за складом борців  підгрупи.  Програвши за весь турнір лише одну сутичку майбутньому чемпіону, у підсумку посів лише третє місце. Не менш драматичним став турнірний шлях для Володимира. Здолавши у підгрупі майбутнього переможця цих змагань, у наступній сутичці програв слабкому супернику та у підсумку став лише третім у своїй підгрупі та опинився  поза призової трійки.

 

    Варто зазначити, що цей турнір має свою історію, а з  наступного року турнір дещо змінить назву і буде значитись у календарі, як «Олімпійські надії на призи Ірини Мерлені».

 

Херсонський успіх вільників.

Сагієв Сергій атакує суперника
Сагієв Сергій атакує суперника

 

  17 квітня в Херсоні,  група юних борців вільного стилю ДЮСШ№2 м.Кривого Рогу прийняла участь у відкритій XI спартакіаді фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Дружні спортивні відносини двох міст мають давню історію і знаходяться не тільки в площині взаємних відвідин змагань але і у міцній дружбі спортсменів двох міст. Саме тому з особливим нетерпінням наші хлопці  очікували  поїзду до Херсону, щоб помірятися силами зі своїми однолітками.

 

Смірнов Влад перемагає на туше
Смірнов Влад перемагає на туше

 

   Цього разу до Херсона поїхали наймолодші.  Крім вільників з Херсону та Кривого Рогу у змаганнях прийняли участь спортсмени з Южного, Скадовська, Миколаєва, Одеси та інших міст півдня України. У підсумку змагань найбільшу кількість нагород вибороли господарі.  На п’єдестал  піднімалися і наші спортсмени, так у ваговій категорії 36кг переможцем став Сагієв Сергій, а Смірнов Влад виборов бронзу у ваговій категорії 44кг.

 

 

 

Юніорки показали найвищій клас

Варварова Рая
Варварова Рая

 

    Чемпіонат України в житті кожного спортсмена одна з найголовніших подій . Саме у змаганнях такого рівня визначається якість майстерності та місце кожного у ієрархії спортсменів з відповідного виду спорту. Крім того, при певних умова успішного виступу, спортсмен отримує можливість потрапити до списку членів збірної команди своєї країни та представляти її на Європейському та світовому рівнях. Саме ці фактори відіграють найсуттєвішу роль у ставленні спортсменів та їх тренерів до процесу підготовки до змагань такого рівня.

 

 

 

Омельченко Тетяна
Омельченко Тетяна

  

  У період з березня по  квітень цього року, згідно  затвердженого календаря змагань з вільної боротьби, передбачено проведення чемпіонатів України  усіх вікових груп.  Для  юніорів та юніорок такі  змагання відбулися  08-11квітня  в місті Харкові. Від Дніпропетровської області у них прийняли участь  вісім спортсменок ДЮСШ№2 м. Кривого Рогу.  І незважаючи на те,  що на сьогодні більшість з них навчаються в інших містах, на учбово-тренувальний збір усі приїхали до Кривого Рогу та провели плідну підготовку під керівництвом заслуженого тренера України Олександра Лозного . Приємно відзначити той факт, що кількісний та якісний склад нашої команди з року в рік постійно покращується. Так ще буквально 2-3 роки тому у змаганнях такого  рівня приймали участь одиниці, а от у цьому році борчині були представлені майже у всіх вагових категоріях.

 

 

 

Легуша Дар'я
Легуша Дар'я

    

   Першою з наших спортсменок, у найлегшій ваговій категорії 44кг,  вийшла  на килим Варварова Раїса. Її перша сутичка завершилася впевненою перемогою над спортсменкою зі Львова Настею Ямнюк.  Найскладнішою  сутичкою для Раї став  фінал. Тут на неї чекала  досвідчена одеситка Марія Георгієва. Майстер спорту України, ще з кадетського віку Марія впевнено входила у когорту найсильніших спортсменок Європи та світу. Підігрівав інтерес до цього фіналу ще той факт, що у відкритому всеукраїнського  турнірі, який доречи відбувся у нашому місті два місяці тому, наша Рая програла одеситці та дуже прагнула до реваншу. Сутичка була важкою для обох спортсменок та щаслива мить  фінального свистка зафіксувала на табло рахунок 3-2 на користь Варварової Раїси. Вітаємо спортсменку з чемпіонським званням та здобутим правом представляти нашу країну у чемпіонаті Європи, який відбудеться у липні місяці у Польщі .   

 

Ніконенко Татьна
Ніконенко Татьна

       Достойним був виступ і всіх інших наших спортсменок. Так найдосвідченіша з них Тетяна Омельченко, у ваговій категорії 59 кг, впевнено дійшла до фіналу . Лише у фінальній сутичці Тетяна програла за балами  6-2 майстру спорту України, неодноразовій переможниці чемпіонатів України, Європи та світу Оксані Гергель зі Львова.

   Крім вищезазначених спортсменок бронзовими призерами чемпіонату України серед юніорок стали: Ніконенко Тетяна, Легуша Даша, сестри Тетяна та Анастасія  Кравченко. У кроці від п’єдесталу, посівши у своїх вагових категоріях п’яті місця, зупинилися: Сагієва Марина та Смірнова Марина.

   У загальнокомандному заліку Дніпропетровська область впевнено посіла почесне третє місце дозволивши обійти себе лише командам Львівської та Донецької областей. Такий значний успіх команда досягла завдяки плідній роботі заслуженого тренера України Олександра Лозного , тренера вищої категорії  Олександра Подкользіна, а також багаторічній творчій співпраці ДЮСШ№2 та КНВК «ЗШІ№9 з посиленою спортивною підготовкою»  

 

 

 

 

 

Підсумки виступів у чемпіонаті України 2014р.

   24-27 березня в  Броварах пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1997-98 р.н.  Понад 300 учасників з усіх областей України  прийняли участь у цих змаганнях.  В їх числі  семеро спортсменів від  нашого закладу  , а саме: Шуніна Влада, Караханчер Гюл’я, Сагієва Марина, Легуша Ліза, Шульженко Сергій, Булаш Артем та Постоялко Володимир.  

Шуніна Влада
Шуніна Влада

 

.  Кожен з них показав свою майстерність та виклався до кінця, але до призової трійки дісталася лише одна Шуніна Влада, посівши у ваговій категорії 46кг третє місце. У кроці від п’єдесталу зупинилися Караханчер Гюл’я та Легуша Ліза посівши у своїх вагових категоріях п’яті місця.  Менш успішним став виступ наших хлопців, але і конкуренція у них вища та учасників втричі більше.

 

У «Кубку Мелітополя» черговий успіх борчинь

   15-16 березня  у Мелітополі  на базі ДЮСШ №3, пройшов XI-й міжнародний турнір «Кубок Мелітополя» з вільної боротьби , де за медалі змагалися борці 35 збірних команд з кількох країн .  180 борців з  Росії , Білорусії , Молдови,  Азербайджану, України.  Нашу країну представляли  команди 21 області, Києва , Севастополя , АР Крим.  Спортсмени розіграли  12 комплектів медалей: по шість серед чоловіків і жінок.

Омельченко Т., Колесник А
Омельченко Т., Колесник А

 

. Склад учасників вражає : 50 майстрів спорту , 5 майстрів спорту міжнародного класу , один заслужений майстер спорту , чемпіонка Європи , переможець Кубка світу Людмила Балушка (Львів) , 12 призерів чемпіонатів світу та Європи , Кубка світу.  Серед учасників була група  криворізьких спортсменок вихованок ДЮСШ№2 та нашого закладу. На сьогодні більшість з них є студентками вищих учбових закладів Харкова, Донецька, Кривого Рогу, а троє взагалі представляють країну Азербайджан.   

 

Гурбанова Л.
Гурбанова Л.

 

     Мелітопольський турнір  популярний серед борців тому, що має статус  кваліфікаційного  майстрового  турніру , де за зайняте перше місце присуджується звання майстра спорту України; успішні виступи борців заохочуються матеріально , що досить рідко відбувається на українських турнірах; він підкуповує прекрасною організацією, теплотою і гостинністю господарів турніру і його організаторів - ТМ "Мелітопольська черешня " , управління молоді та спорту , федерації вільної боротьби Мелітополя.  

 

Смірнова М.
Смірнова М.

 

   У склад переможців потрапили і наші дівчата, а самк: Колесник Альона стала чемпіонкою у ваговій категорії 58кг., срібло у ваговій категорії 63кг. виборола Корень Дарина, бронзові нагороди отримали Гурбанова Лейла та Смірнова Марина. Крім того за один крок від п’єдесталу , посівши п’яте місто у своїх вагових категоріях  опинилися: Варварова Рая, Кравченко Тетяна та Легуша Даша.

 

  Першість області з вільної боротьби

    08 березня  в борцівському залі ДЮСШ№2 пройшов чемпіонат області з вільної боротьби серед школярів.  У змаганнях прийняла участь група борців нашого закладу  у кількості шести спортсменів.  У підсумковому протоколі усі вони увійшли до призової трійки, а двоє навіть стали чемпіонами: Смірнов Влад та Шульженко Сергій. Срібними призерами : Сагієв Сергій та Постоялко Володимир. Бронзу отримали: Логановський Антон та Щекотов Євген.  Результат  виступу наших вихованців міг бути і кращим, але декількох борців вивела з ладу епідемія грипу. За підсумками виступу визначено склад збірної Дніпропетровської області.  25 березня вони приймуть участь у чемпіонаті України з вільної боротьби  в міст Бровари.  

   Бажаємо спортсменам успішних стартів у майбутніх змаганнях.  

Криворізький турнір з вільної боротьби

 

   Традиційний відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений 70 річниці визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників, зібрав на килим палацу спорту Півд.ГЗК понад 150 хлопців та дівчат з 20 міст України,  Азербайджану та Білорусії.

 

 

    Силу змагань визначає якісний склад його учасників і в  цьому компоненті криворізький турнір відбувся  на високому рівні. Так у вагові категорії 70кг представлена Карина Станкова – призерка перших дитячих Олімпійських ігор, неодноразова  переможниця чемпіонатів Європи та Світу. У нашому турнірі вона підтвердила статус найсильнішої, але це відбулося в жорсткому протистоянні у кожній сутичці з суперницями.

 

команда з азербайджану
команда з азербайджану

 

  Прибув на змагання висококваліфікований склад команд з Азербайджану та Білорусії, укомплектовані спортсменами, які вже пробували свої сили на вищому світовому рівні.  Нарешті довелося побачити у дії  наших випускниць 2012р. Ганну Павлів, Альону Колісник та Дар’ю Корінь. Дівчата  вже два роки виступають за збірну Азербайджану і приїхали на змагання, як представниці Азербайджану, разом з дев’ятьма подругами цієї країни. У підсумку змагань майже кожна з них увійшла до призової трійки,підтвердивши силу своєї команди.

 

 

      На такому ж високому рівні показали себе білоруські спортсменки. Але найбільше нагород вибороли господарі змагань – спортсмени ДЮСШ№2 м. Кривого Рогу. До числа переможців та призерів потрапили і вихованці нашого закладу, а саме: Руслана Ярьоменко та Христина Забігайло  стали чемпіонками;  Аліна та Діана Булаш , Влада Шуніна, Ліза Легуша , Влад  Смірнов, Сергій Шульженко, Сергій Сагієв – стали призерами змагань. Крім того, до числа переможців увійшли бувші вихованки закладу, а нині студентки вищих навчальних закладів:  Омельченко Т., Ніконенко Т., Смірнова М.,  Варварова Р.

 

Переможці турніру
Переможці турніру

 

За оцінкою тренерів та спортсменів криворізький турнір пройшов на високому організаційному рівні. В цілому  змагання залишили приємне враження та викликали бажання учасників  приїхати на турнір і наступного року.

 

Омельченко підкорила Париж!

 

08-10 лютого

 

  Саме під таким заголовком більшість спортивних агенцій світу помістили свої  публікації, висвітлюючи події престижного міжнародного турніру з вільної боротьби серії Гран-Прі Paris Seine Ouest. Традиційно турнір збирає кращих спортсменів світу, а за своїм статусом входить до складу змагань  вищого рейтингового рівня.

 

Омельченко Тетяна
Омельченко Тетяна

 

   Цього року до Франції відправилася невеличка група українських спортсменів, у складі якої була криворожанка, вихованка ДЮСШ№2  Омельченко Тетяна. Її виступ у змаганнях був яскравим та феєричним. Впевнено перемігши своїх суперниць за явної технічної переваги, Тетяна посіла перше місце у ваговій категорії 60кг. Крім того, її визнали однією з найтехнічніших спортсменок турніру.  Своїм успішним виступом Тетяна  заявила про  готовність зайняти чільне місце у світовій еліті борчинь вільного стилю.

 

 

У найближчих планах спортсменки участь у престижному міжнародному турнірі з вільної боротьби, який відбудеться наприкінці лютого - місяця у Болгарії, а вже у березні, у складі збірної команди України, Тетяна прийме участь у змаганнях кубку світу, який проходитиме в Японії.

 

  Наші щирі вітання спортсменці та її тренеру Олександру Лозному . Бажаємо успішних виступів у подальшому.

 

Срібний успіх в Севастополі

 

24-25 січня в Севастополі  пройшов  традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби «Ми пам’ятаємо» присвячений пам’яті  С.Каналюка.  

 

     Близько 300 юних спортсменів з 26 міст України та зарубіжжя приїхали до міста-героя Севастополь,  щоб помірятися силами та визначити кращих в десяти вагових категоріях.  Серед учасників змагань були представники нашого міста, а саме спортсмени ДЮСШ№2 . Від нашого закладу на Севастопольський борцівський килим вийшли: Сагієв Сергій, Камінський Олександр та  Смірнов Влад. Підсумком змагань стали наступні результати:

 

 

       Сагієв Сергій – у першій сутичці виграючи у суперника  8-1, за десять секунд до перерви поклав самого себе на лопатки;

 

      Камінський Олександр – безпрограшним  був його шлях до  півфіналу,  а потім дві поразки поспіль залишили його на п’ятому місці:

 

      Смірнов Владислав – виступ цього спортсмена був досить успішним. Впевнено перемігши своїх суперників у  підгрупі, у фіналі вийшов на суперника, з яким вже боровся у фінальній сутичці підгрупи чемпіонату України 2013р.  Влад знову програв,  але програш був за рахунок останньої дії суперника при нічийному результаті. Таким чином у нашого спортсмена срібло і ми вітаємо його з успішним виступом.