Починається травень  традиційно з естафети

   В Кривому Розі травень розпочався проведенням традиційної загальноміської естафети на призи газети «Червоний гірник». Цього дня близько двох тисяч учасників змагань, чисельна громада представників  та вболівальників команд,  просто мешканці та гості міста,  які стали свідками захоплюючого спортивного свята. 

Згідно регламенту в змаганнях прийняли участь збірні команди шкіл, училищ, технікумів та вишів, а також група спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Саме вони і відкривали програму забігів. А до початку відбулося урочисте відкриття заходу на якому до присутніх з вітальним словом звернулася заступник міського голови Валентина Берлін. 

  П'ятнадцять етапів центральними вулицями Металургійного району, загальна довжина пробігу 5300 метрів і трохи більше 10хв. загального часу на подолання дистанції у команди переможниці. А перемогу серед загальноосвітніх шкіл здобула команда гімназії №95, другою на фініш була команда СШ№103, а замкнули призову трійку спортсмени СШ№130. 

  Приємно відмітити, що традиційно сильно виступила команда нашого закладу КНВК ЗШІ№9 посівши сьоме місце та показавши найкращий результат серед шкіл Інгулецького району.

 

  Вітаємо учасників змагань з чудовим святом спорту, традиційним в нашому місті і відбувшимся під час травневих свят.   

Фізична культура та спорт в закладі

    

 Червоною стрічкою в історії розвитку закладу проходить історія успіхів спортсменів та спортивних команд з різних видів спорту на районному, міському, обласному та всеукраїнському рівнях. Так на протязі багатьох років заклад визнавався одним з кращих в організації спортивно-массової роботи та участі у спортивних змаганнях серед загальноосвітніх закладів району.

    Вагомими були успіхи спортсменів закладу на міському та обласному рівні. Так у 2009р наш заклад, за підсумками огляду-конкурсу з організації спортивно-массової роботи,  посів перше місце серед інтернатних закладів Дніпропетровської області і коли представляв нашу область на всеукраїнському рівні був визнаний кращим в Україні.

    Вчитель фізичної культури Омельницький С.Г приймаючи участь у освітянському конкурсі "Вчитель року" став переможцем на районному та міському рівні.

    

  Протягом багатьох років заклад плідно співпрацює з тренерсько-викладацькими колективами: ДЮСШ №2, СК ПівдГЗК, СК Богатир та залучає вихованців до занять: з вільної боротьби, футболу, плавання, настільного тенісу, дартсу, волейболу, спортивного туризму та ін.

   Заняття проводяться з використанням спортивної бази вказаних закладів а саме: плавльного басейну, футбольних полів зі штучним та трав'яним покриттям, борцівської зали, тренажерних залів та власної спортивної ігрової зали, двох тренажерних комплексів, залів для занять з вільної боротьби та дартсу, обладнані приміщення для настільного тенісу.

   

З 2004р свою діяльність заклад формує з урахуванням вибору спортивного профілю навчання. Планування та організація основних напрямів роботи з вихованцями виконується на підставі впровадження основ здорового способу життя та формування позитивного ставлення до занять спортом. Майже всі діти закладу залучені до занять у спортивних гуртках та секціях, систематично відвідують плавальний басейн.  Навчально-виховній процес формуэться на базовій основі типових навчальних планів для шкіл з поглибленим вивченням фізичної культури та спорту. Багаторічна системна робота в цьому напрямку створила передумови у 2012р змінити зміст та структуру статуту закладу на - комунальний навчально-виховний комплекс "Заагальноосвітня школа-інтернат I - III ступенів №9 з посиленою спортивною підготовкою".

   

Футбол -  найпопулярніший, наймассовіший та найулюбленіший вид спорту як у світі так і у вихованців нашої шеоли-інтернату. Футболом захлюються майже всі вихованці. Хлопці відвідують спортувні тренування в СК ПівдГЗК займаючись у тренерів В.Калініна та В.Ткаченко. Крім того, на протязі багатьох років, за підтримки депутата міськради І.Левицького забезпечено роботу тренерів з футболу для проведення регулярних тренувань з юними спортсменами на спортивних майданчиках закладу.

      .І.Левицький постійно допомогає закладу у забезпеченні вихованців спортивною формою та інвентарем. Бажаний гість дітей на всіх святах та заходах що проводяться в школі. Особливо подобаються дітям сеанси одночасної гри у шахи які регулярно проводить з дітьми Ігор Васильович, та призи за якісну гру кращим шахістам від нього,

      

Особливо значні успіхи юні футболісти показали в останні п'ять років, За цей час футбольна команда закладу постійно входила до трійки кращих команд району серед загальноосвітніх шкіл, чотири рази виборювала "Кубок Надежд" - традиційні щорічні змагання серед інтернатних закладів та дитячих будинків міста, постійно входила до призової трійки а двічі вигравала першість Дніпропетровської області серед інтернатних закладів та дитячих будинків. Найяскравіші свої здобутки футболісти закладу отримали у 2012році вигравши пслідовно першість иіста та області. У фінальній частині змагань футбольна команда нашої школи, представляючи на всеукраїнському рівні Дніпропетровську обл., прибула до м.Донецька щоб помірятися майстерністю з кращими командами України.  Жереб звів у нашій підгрупі майбутніх фіналістів  турніру - комади Дніпропетровської та Вінницької областей. У півфіналі ми впевнено перемогли команду з Полтавської області з рахунком 5-1, а у фіналі в запеклій боротьбі поступилися Вінничанам 1-2.  Ставши срібними призерами гравці команди отримали медалі, грамоти та цінні подарунки особисто від відомих футболістів Донецького "Шахтаря" Олексія Гая та Радзвана .Раца. Кращим нападаючим змагань був визнаний гравець нашої команди - Микола Олійник.

    

  Цим приємні враження та успіхи на футбольних полях не закінчилися, Посівши друге місце у чемпіонаті України наші спортсмени отримали право зіграти матчеву зустріч  зі збірною світу зірок естради, що зібралися на фестиваль "Детская новая волна"  який традиційно проходить в "Артеку". Наші футболісти перемогли збірну зірок естради а Кубок та медалі дітям вручали популярні артисти Української естради - Юлія Савічева та Сергій Лазарев.

   

Вільна боротьба - головна візитівка та найвагоміші здобутки вихованців ЗШІ№9 з посиленою спортивною підготовкою.

   Ціленаправлена робота по залученню дітей закладу до занять вільною боротьбою розпочалася на початку 90-х років за ініциативи тренерів ДЮСШ№2; молодого на той час, тільки починаючого свою тренерську кр"єру а на сьогодні заслуженого тренера України -Олександра Лозного та більш досвідченого тренера, а на сьогодні директора ДЮСШ№2, заслуженого тренера України - Петра Малиша. Розпочиналося все з невеликої групи хлопчаків які виявили бажання займатися у секції з вільної боротьби.

     Але перші значні успіхи показали дівчата. Перша поява дівчат у секції вільної боротьби  була скоріш випадковістю ніж цілеспрямованим планом тренерів. Одай Свєтлана, Дякова Оля, Степанова Валя - першими вийшли на всеукраїнський та міжнародний рівень виступів. Першими виконали нормативи кандидатів у майстри спорту України а Степанова Надія першою в нашому закладі виконала норматив майстра спорту України.